REGULAMIN SESJI FOTOGRAFICZNYCH

Poniższy regulamin został stworzony na podstawie doświadczenia oraz najczęściej zadawanych pytań. Chociaż brzmi konkretnie, nie ma powodu aby się go obawiać. Jest tu po to, abyśmy mogli z obopólnym zrozumieniem i radością przystąpić do sesji. Moja praca to również moja pasja dlatego możecie być pewni, że otrzymacie ode mnie całe serce i zaangażowanie. To dla mnie ogromna przyjemność i zaszczyt, że zdecydowaliście się na sesję u mnie.

 1. Decyzja o korzystaniu z moich usług i rezerwacja terminu jest równoznaczna z akceptacją wszystkiego co ten regulamin zawiera.
 2. Przed umówieniem się na sesję należy zapytać o dostępność terminu.
 3. Termin jest zarezerwowany na 2 dni. W tym czasie należy wpłacić zadatek w wysokości 150 zł według informacji na stronie www. Magdapaczkowska.pl w zakładce „kontakt”. W razie braku wpłaty, termin jest anulowany i wraca do puli terminów dostępnych dla innych.
 4. Pierwsze przesunięcie sesji z ważnego powodu jest bez konsekwencji. Drugie  przesunięcie opłaconej rezerwacji terminu przez klienta wiąże się z wyrównaniem kwoty za sesję. Trzecia próba wiąże się z utratą całej wpłaconej kwoty.
 5. W przypadku braku pogody w dniu sesji fotograf w porozumieniu z klientem wyznacza nowy termin sesji.
 6. Fotograf może przesunąć jeden raz sesję bez konsekwencji. Doskonale zdaję sobie sprawę z wysiłku jaki klient podejmuje aby zorganizować czas na sesję, dlatego bardzo rzadko przesuwam sesję.
 7. Dane klienta są niezbędne do świadczenia usług. Chętni na sesję muszą powierzyć mi swoje imię i nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu. Dane te nie są przekazywane nikomu innemu. Podając je, klient wyraża zgodę na przetwarzanie ich przeze mnie w ramach moich usług.
 8. Klient otrzymuje dokładnie taką ilość zdjęć jaką zakupił. Nie ma możliwości otrzymania „reszty zdjęć “. Można dokonać zakupu dodatkowych ujęć zgodnie z cennikiem zawartym w zakładce “cennik “.
 9. Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia wynosi do 21 dni roboczych. Klient na maila otrzymuje link do galerii zdjęć zabezpieczonych znakami wodnymi, które zostają usunięte po wyborze opłaconych zdjęć. Usługa EXPRESS, gdy klient otrzymuje obrobione fotografie do 3–7 dni, wiąże się z dopłatą 200 zł.
 10. W niedzielę nie fotografuję z wyjątkiem na przykład komunii czy chrztu.
 11. Zgoda na publikacje. Każdy klient sam może zdecydować czy pozwala fotografowi na upublicznienie swojego wizerunku na: Facebook Magda Paczkowska fotografia, Facebook Studio Pomelo fotografia, stronie www. magdapaczkowska.pl, podczas wystaw czy wernisaży. Zgoda jest dla fotografa niezwykle ważna, bo to jedyna droga aby promować swoją pracę. Klient w każdej chwili ma możliwość wycofać swoją zgodę. Klient udziela zgody poprzez formularz o RODO.
 12. Na sesjach obowiązuje bezwzględny zakaz fotografowania (w tym telefonem komórkowym) przez każdego poza Fotografem.
 13. Fotograf zawsze na kilka dni przed sesją drogą mailową lub smsową potwierdza datę i godzinę sesji. W przypadku braku reakcji do dnia poprzedzającego sesję, Fotograf wysyła powiadomienie o anulowaniu terminu sesji. Punktualność przybycia na sesję jest bardzo ważna, jeśli czujesz, że się spóźnisz, poinformuj mnie o tym. Klient powinien pamiętać, że spóźnienie jest kosztem poświęconego mu czasu.
 14. Odbiór końcowego produktu. Klient może odebrać końcowy produkt osobiście lub skorzystać z opcji wysyłki. Odbiór osobisty musi nastąpić w ciągu 30 dni od daty otrzymania informacji, że produkt jest do tego gotowy. Po okresie 30 dni, nieodebrany produkt zostaje zniszczony. Całkowity koszt ponownej realizacji produktu pokrywa klient.
 15. Vouchery. Każdy pakiet sesji można wykupić w formie voucheru prezentowego wg cennika podanego na stronie. Opłata za całość pobierana jest z góry. Ważność voucheru w roku 2022 to 1 rok. Po tym terminie nie realizuję usługi i ona przepada. Na voucherze jest podana data ostatecznej realizacji bonu – nie umówienia się na sesję. Voucher zostanie wysłany do 72 godzin po dokonaniu płatności oraz niezbędnych danych adresowych do wysyłki lub będzie przygotowany do odbioru osobistego według ustalonego terminu.
 16. Moje fotografie cechują się naturalnym i niepowtarzalnym stylem. Wierzę, że to właśnie te cechy przekonały Cię do skorzystania z mojej oferty. Mając powyższe na uwadze, potwierdzacie, że zapoznaliście się z moim dorobkiem i akceptujecie mój styl fotografii, percepcję kadru, obrazu, kolorystykę wykonywanej fotografii  oraz zgadzacie się na artystyczną interpretację fotograficzną zdjęć.