Opinie

Najwięcej o fotografie dowiecie się z opinii jego poprzednich klientów. Poniżej przygotowałam dla Was kilka słów od osób, które już fotografowałam.

„Magda to wspaniała kobieta, której ogromną pasją jest fotografia. Miałam przyjemność mieć u niej sesje ciążową i efekty są cudowne!! Nie trzeba się stresować ani martwić pozowaniem. Magda daje mnóstwo wskazówek i wszystko wychodzi w naturalny sposób!! A już niedługo czeka nas sesja rodzinna i nie mogę się doczekać kolejnych pamiątek, które z pewnością będą przypominać nam te piękne wspólne chwile.”

Kasia

„Serdecznie polecam sesję u Magdy! jestem zachwycona efektami, zdjęcia wyszły przepiękne – pamiątka na całe życie dodatkowo sesja przebiegła w miłej i luźnej atmosferze, co zdecydowanie ułatwiło pozowanie”

Wiktoria

„Mieliśmy przyjemność robienia zdjęć naszego maluszka u Magdy i zdecydowanie polecamy. Zdjęcia są bardzo ładne a przede wszystkim wyglądają bardzo naturalnie, nie są sztucznie podrasowane. Jeśli chodzi o termin umówienia się na sesję i oddanie gotowych zdjęć wszystko poszło bardzo sprawnie i szybciutko, bez problemu ustaliliśmy dogodny dla nas termin. Sama sesja przebiegła w bardzo przyjemnej, luźnej atmosferze a Magda ma mnóstwo pomysłów na ciekawe ujęcia. Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy za cudowne zdjęcia i polecamy każdemu kto zastanawia się nad zrobieniem zdjęć swojemu maluszkowi i nie tylko!

Asia i Marek

„Polecam Panią Magdę! Przemiła kobieta z duszą artysty. To był niesamowity spacer i piękna pamiątka. Zosia już pyta kiedy spotka Cięcie Magdę dziękujemy i ściskamy”

Aleksandra

„Bardzo dziękujemy Pani Magdzie za cudowną sesję.

Wyjątkowa Pani fotograf. Ma doskonałe podejście do dzieci – nawet dla naszego synka, który jest wulkanem energii udało się uchwycić śliczne kadry. Widać, że Pani Magda robi to co lubi, wszystko przebiega na luzie, zero stresu.

Wspaniałe zdjęcia z pewnością będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. Gorąco polecamy!!”

Paulina

Zdjęcia wykonane w warunkach domowych wyglądają przepięknie dziękujemy! Teraz bliźniaki czekają na foto

Karolina

„Sesja przeprowadzona w przyjemnej, bezstresowej atmosferze, świetne podejście do dzieci (co jest wielkim plusem), piękne i profesjonalne zdjęcia, polecam!

Joanna